wtorek, 3 sierpnia 2021 roku logo

Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 1 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakr. od 1730 z okazją do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej. Ks. Dariusz będzie odwiedzać chorych od godz. 900.

W piątek, 6 sierpnia przypada także liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego.

2. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 1500 Msza św. dla Rodzin, a taca to tzw. Składka inwestycyjna.

3. W związku z trwającą pandemią Wojewoda Wielkopolski wystosował apel dotyczący szczepień skierowany do mieszkańców Województwa Wielkopolskiego. Z treścią apelu można zapoznać się w gablocie parafialnej.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Edmund Bednarek z ul. Dworcowej z Kowalewa, Mariusz Adamkiewicz (zmarł w Niemczech) i Jan Pawłowski z ul. Fabianowskiej z Kowalewa (przeżył ponad 102 lata). Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości. Dobry Jezu...

6. W tym tygodniu patronuje nam - w środę 4 sierpnia - św. Jan Maria Vianney (1786-1859), prezbiter, gorliwy duszpasterz, patron proboszczów.

Goście Online

W obiektywie

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.