top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna KST Dom Nasze działania
Obóz w Krynicy PDF Drukuj Email
Bliżej natury - bliżej siebie - pod takim hasłem odbył się w dniach od 28.07 do 6.08.2010  obóz profilaktyczno - wypoczynkowy młodzieży z Kowalewa w Krynicy Zdrój w Beskidzie Sądeckim.


Więcej…
 
Kluszkowce 2009 PDF Drukuj Email

To był już trzeci obóz profilaktyczno - wypoczynkowy zorganizowany wspólnie przez Katolickie Stowarzyszenie Trzeźwości "Dom" z Kowalewa, Radę Rodziców oraz ZSP w Kowalewie. Tym razem młodzież wyjechała w Pieniny do Kluszkowiec.

 

 

Więcej…
 
Misterium Męki Pańskiej PDF Drukuj Email
W niedzielę 15 marca 2009 uczniowie Gimnazjum w Kowalewie wraz z nauczycielami odwiedzili Zespół Klasztorny w Lądzie nad Wartą, dawne Opactwo Cystersów. Pojechali tam, aby uczestniczyć w spektaklu Misterium Męki Pańskiej wystawianym  w okresie Wielkiego Postu przez kleryków i braci klasztoru. Poznali też historię Opactwa oraz uczestniczyli w niedzielnej mszy świętej.
 

Więcej…
 
Promujemy zdrowy styl życia PDF Drukuj Email

Od 5 listopada do 19 grudnia 2008r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kowalewie uczestniczyli w realizacji zadania publicznego pn. "Promujemy zdrowy styl życia". Organizacją tego przedsięwzięcia zajęli się członkowie KST DOM w Kowalewie.

Więcej…
 
Korbielów 2008 PDF Drukuj Email

Młodzież z Kowalewa od 17 do 26 lipca 2008r. odpoczywała w Korbielowie na obozie zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Trzeźwości DOM we współpracy z Radą Rodziców oraz Zespołem Szkół Publicznych w Kowalewie.

 

Więcej…
 
Zawoja 2 - 11 sierpnia 2007 PDF Drukuj Email

W dniach od 2 do 11 sierpnia 2007,  40 osobowa grupa młodzieży przebywała na obozie profilaktyczno - wypoczynkowym w Zawoi.

Więcej…
 
Żyj zdrowo i bezpiecznie PDF Drukuj Email

"Żyj zdrowo i bezpiecznie" projekt realizowany w okresie od  24 XI do 31 XII 2006 r. Zorganizowany został w ramach konkursu na  "Organizację imprez przedświątecznych połączonych z oddziaływaniem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży" po uzyskaniu dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

 

 

Więcej…
 


Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.