niedziela, 25 września 2022 roku logo

Parafia w mediach

Strona Główna Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 18.09 ? 25.09.2022r.

Niedziela ? 18.09.2022

800    I. ? Marię (w 30r. śm.), Edmunda Wojtczaków, Józefa Walczaka, Stanisławę, Michała Walaszczyków.

II. ? Tomasza Henka int. od Małgorzaty.

1000    I.  W 25 r. ślubu Grażyny i Pawła Jezierskich z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosł. Boże dla Jubilatów i ich rodziny.

1115    I. ? Aleksandrę Rutkowską int. z pog. od rodz. Bandoszów i Szwajkowskich.

II. ? Stanisława Staniszewskiego int. z pog. od rodz. Staniszewskich.

1700     I. ? Andrzeja Skorupskiego int. z pog. od rodz. Baronów i Galewskich.

Poniedziałek ? 19.09.2022

1700    I. Msza św. żałobna

1800    I. ? Marię Wróblewską, int. z pog. od Krzysztofa Kujawy z żoną Ewą.

II. ? Stanisława Michalaka int. z pog. od wnuczki Darii z mężem Krzysztofem i dziećmi.

III. ? Marię Kasprzak int. z pog. od Eweliny, Stanisława Jakubowskich z córkami.

Wtorek ? 20.09.2022

1730    I. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od  Konrada i Bernadetty Grzesiak z rodziną.

II. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od rodz. Balcerów.

III. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od Marii i Krzysztofa Koźbów.

1800   I. ? Zofię Mazurek, int. z pog. od rodz. Roszyków z Kowalewa.

II. ? Małgorzatę Talagę int. z pog. od teściowej Weroniki Ceglarz.

Środa ? 21.09.2022

1730    I. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od rodz. Krystków.

II. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od rodz. Ładzińskich.

III. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od rodz. Basaków, Wawrzyniaków i Olejniczaków.

1800   I. ? Bożenę Adamską int. z pog. od chrześniaczki Renaty z rodziną.

II. ? Ewarystę Staśkiewicz int. z pog. od Żanety z mężem i synem.

Czwartek ? 22.09.2022

1730    I. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od Przemysława Karasia z żoną i dziećmi.

II. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od Leszka i Barbary Grzesiaków.

1800  I. ? Joannę (w 21r. śm.) i Wiktora Białasów, Gabrielę Szablewską i Bogumiłę Leśniewską.

II. ? Małgorzatę Talagę int. z pog. od rodz. Brodów z Ostrowa Wlkp.

Piątek ? 23.09.2022

1730     I. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od rodz. Wojtaszków z ul. Kowalewiec.

II. ? Donata Działoszyńskiego int. z pog. od Krystyny Kaczmarek.

1800   I. ? Antoninę Koźbę int. z pog. od Krzysztofa i Marii Koźbów.

II. ? Andrzeja Burakowskiego int. z pog. od chrześniaka Macieja z żona i córkami.

Sobota ? 24.09.2022

1800   I. ? Cecylię i Ignacego Matłoków.

II. ? Grażynę Waliszewską, int. z pog. od sąsiadów Barańczyków i Leśniewskich.

III. ? Czesława Derwicha int. z pog. od żony.

Niedziela ? 25.09.2022

800    I. ? Pelagię i Józefa Kurzawów, Mariannę i Józefa Szablewskich oraz Rozalię Kluczyk.

II. ? Jana i Marię Wasiewicz w 8r. ich śmierci oraz Barbarę Polańską w 3r. jej śm.

1000    I. ? Wiesławę w 11r. śm. i Stanisława Marciniaków.

1115    I. W 40 roczn. ślubu Grażyny i Romana, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosł. Boże dla małżonków i ich rodziny.

1700     I. ? Urszulę Borowiak, int. z pog. od kuzynki Kazi, Krysi i kuzyna Józefa z rodzinami.

Goście Online

W obiektywie

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.