top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Chór kościelny Nasze występy VI Pleszewskie Spotkania Chóralne
VI Pleszewskie Spotkania Chóralne PDF Drukuj Email
Chór Kościelny parafii pw. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie wziął udział 15.01.2016r.VI Pleszewskim Spotkaniu Chóralnym, które odbyło się w gmachu Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie. Tematem przewodnim były kolędy i pastorałki. W wykonaniu chóru zebrani usłyszeli: "Ach witajże pożądana...", "Anioł pasterzom mówił", "Pan z nieba" oraz "Dzisiaj w Betlejem".
 
 
Pan wiceburmistrz Arkadiusz Ptak wręczył na ręce pani dyrygent Magdaleny Łuczak pamiątkową statuetkę, a dyrektor Domu Kultury pan Mariusz Szymczak podziękowanie. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. 
 
 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.