top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Koncert chóru PDF Drukuj Email

W niedzielę, 25 października 2009 roku w kościele parafialnym wystąpił nasz chór na czele z Tomaszem Łuczakiem - solistą Opery na Zamku w Szczecinie.

występ chóru pod dyrekcją Magdaleny Łuczak


Występ solisty,Tomasza Łuczaka i chóru był dla słuchających wielkim przeżyciem duchowym i kulturalnym. Wiele emocji wzbudzały pieśni w wykonaniu solisty i chóru a zwłaszcza znana wszystkim pieśń Ave Maria. Koncert chóru odbył się w ramach obchodów 600 lecia naszej parafii. 

chór parafialny
 
chór parafialny
 
chór


Tomasz Łuczak jest śpiewakiem barytonowym, związanym od 2003 roku z Operą na Zamku w Szczecinie. W swoim repertuarze posiada role pierwszo i drugoplanowe. Czytaj więcej na stronie Opery na Zamku w Szczecinie

                
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj370
Wszystkie934698

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.