top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Caritas Nasze działania Podziękowania od Grupy Caritas
Podziękowania od Grupy Caritas PDF Drukuj
"Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada,lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
 
Jan Paweł II
 

 
Parafialna Grupa "Caritas" dziękuje Pani Krystynie Śmigielskiej oraz Pani Małgorzacie Walendowskiej i pracownikom Gaspolu, a także dzieciom i młodzieży ze szkoły w Kowalewie, które zorganizowały akcję kompozycji bukietów  zawierające zioła, kwiaty, zboża i warzywa na Święto Matki Bożej Zielnej. Bukiety były przepiękne, a dochód ze sprzedaży kompozycji przeznaczony zostanie dla potrzebujących.
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.