top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Kolejne decyzje zapadły
Kolejne decyzje zapadły PDF Drukuj Email

10 lutego 2009 roku zapadły kolejne decyzje w związku z obchodami rocznicowymi naszej parafii.

Ksiądz proboszcz - Wiesław Kondratowicz poinformował wszystkich zebranych na IV spotkaniu organizacyjnym, że uroczystości 600 - lecia parafii rozpoczną się 06 maja br. o godz 17.00 uroczystą mszą świętą koncelebrowaną przez Jego Ekscelencję Stanisława Napierałę Ordynariusza Kaliskiego. Poprzedzone zostaną rekolekcjami, które trwać będą od 03 - 05 maja.

 


Uroczystości związane z obchodami 25 - lecia istnienia Domu Parafialnego oraz 15 - leciem funkcjonowania Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Trzeźwości będą miały miejsce 07.06 br., a głównym gościem uroczystości będzie Ksiądz Biskup Teofil Wilski.

Podczas spotkania ustalono, że w ramach obchodów tych uroczystości, w czasie odpustu parafialnego odbędzie się wystawa filatelistyczno-numizmatyczna. Organizacją tej wystawy zajmuje się Pan Wiesław Mielczarek.

Na dzień 10.05 planowany jest cykl programów artystycznych, które uświetnią obchody 600 - lecia parafii:

  • Oratorium
  • koncert chóru
  • recital Tomasza Łuczaka - solisty Opery Szczecińskiej
  • występ zespołu "Klerczmeni" w skład którego wchodzą księża z dekanatu pleszewskiego
  • recital ks. Bogdana Drozda i jego brata prof. Romana Drozda.

Następne spotkanie organizacyjne planowane jest na marzec.

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.