top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Kowalew 2023
Msza św. dożynkowa wsi Kowalew 2023 PDF Drukuj Email
W naszym kościele, w niedzielę 20 sierpnia 2023 roku na Mszy św. dożynkowej o godz. 10.00 parafianie Kowalewa na czele ze Starostami dożynek: Aldoną MarciniakBartoszem Mazurkiem oraz Sołtysem wsi Kowalew - Beatą Mofiną  podziękowali Panu Bogu za tegoroczne plony. Msza św. dożynkowa rozpoczęła się od poświęcenia chleba i wieńca dożynkowego przez Ks. Proboszcza Krzysztofa Raja.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj370
Wszystkie934698

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.