top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew PDF Drukuj Email
13 sierpnia 2023 roku w naszym kościele w Kowalewie została odprawiona msza święta dożynkowa, której przewodniczył nowo mianowany proboszcz Ks. Krzysztof Raj. Wieniec dożynkowy, symbol święta plonów wnieśli  asyści starostów, a chleb - starostowie dożynek: Milena Mroczka i Darek Kaczor. Podczas Eucharystii proboszcz poświęcił chleb i wieniec. Zespół "Suchorzewianie" na czele z sołtysem wsi Darkiem Dryjańskim swoimi strojami i pięknym śpiewem uświetnili uroczystość. 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.