top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dla chorych i starszych
Msza św. dla chorych i starszych PDF Drukuj Email
W niedzielę 25 czerwca o godz. 15.00 Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz odprawił Mszę św. dla chorych i starszych, udzielając z Księdzem Andrzejem sakramentu chorych. Po Eucharystii miała miejsce w Domu Katolickim agapa. Wspólne biesiadowanie uświetnili pięknym śpiewem Ada Klőtzel i Olivier Kowalczyk. Organizatorami tego spotkania była grupa charytatywna Caritas z naszej parafii.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.