top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Środa Popielcowa
Środa Popielcowa PDF Drukuj Email
W tym roku Środa Popielcowa przypadła 22 lutego. W naszym kościele zostały odprawione trzy Msze święte: o godz. 9.00, 16.00 oraz 18.00. W tym dniu podczas liturgii księża posypali głowy popiołem wszystkim wiernym zgromadzonym na Mszy świętej, wypowiadając słowa: "Prochem jesteś i w proch się obrócisz" lub "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię". Popiół jest symbolem przemijalności i kruchości ludzkiego życia, ale także oznacza żałobę i pokutę. Dzięki zbawczemu dziełu Chrystusa, popiół to również znak oczyszczenia i zmartwychwstania.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.