top
niedziela, 28 maja 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Kowalew 2021
Msza św. dożynkowa wsi Kowalew 2021 PDF Drukuj Email

05 września 2021 roku do kościoła przybyli mieszkańcy Kowalewa, by uczestniczyć we Mszy świętej dożynkowej -  dziękczynnej za zebrane tegoroczne plony. Starostowie dożynek Pani Elżbieta Wiśniewska i Pan Łukasz Wolski, tradycyjnie jako dar ołtarza ofiarowali bochen chleba wypieczony z ziaren tegorocznych zbiorów oraz złożyli wieniec dożynkowy. Na początku Mszy świętej Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz poświęcił chleb i wieniec żniwny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj338
Wszystkie887203

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.