top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Bierzmowanie 21.06.2021
Bierzmowanie 21.06.2021 PDF Drukuj Email

21 czerwca 2021 roku w naszej parafii miała miejsce uroczystość przyjęcia przez grupę młodzieży sakramentu bierzmowania, którego udzielił Biskup Pomocniczy Diecezji Kaliskiej dr Łukasz Mirosław Buzun. Do sakramentu bierzmowania przystąpiły 54 osoby.

Podczas homilii, Jego Ekscelencja zwracając się do bierzmowanych, przywołał postacie biblijne: Gedeona, Samuela oraz Józefa Egipskiego, tłumacząc, że Bóg przemawia do ludzi w różnym wieku, także do młodych. Nawiązał również do tego, aby młodzież słuchała co mają do powiedzenia starsi, ponieważ oni swoją wiedzę zdobyli przez życiowe doświadczenia. Podkreślił, że należy stawiać sobie granice i żyć według zasad, by nie zatracić się w wolności. Tych zasad należy szukać w Piśmie Świętym. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzież odprowadza Jego Ekscelencję na plebanię.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.