top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Koncert kolęd w Pleszewie
Koncert kolęd w Pleszewie PDF Drukuj Email
W niedzielę 26 stycznia 2020 r. o godz. 15:00 w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Pleszewie, nasz chór parafialny pod dyrekcją Pani Magdaleny Łuczak dał piękny koncert kolęd i pastorałek. Koncert poprowadził oraz śpiewał partie solowe i z chórem Pan Tomasz Łuczak - solista Opery na Zamku w Szczecinie. Publiczność nagrodziła przepiękny występ chóru owacjami na stojąco.
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj370
Wszystkie934698

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.