top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2019
Zakończenie roku szkolnego 2019 PDF Drukuj Email
19 czerwca 2019 roku pod przewodnictwem Ks. Proboszcza Wiesława Kondratowicza została odprawiona Msza święta dziękczynna w intencji uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły. Koniec roku to okazja do refleksji nad tym, co się w tym czasie wydarzyło, ale także czas na to, aby podziękować Panu Bogu za opiekę w każdy dzień i  za to, co dane nam było w tym roku przeżyć.
 
 
 
 
 
 
 
 

  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.