top
czwartek, 13 maja 2021 roku logo


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 2017 PDF Drukuj Email

Barwny korowód, który tworzyli mieszkańcy Suchorzewa udał się w niedzielę 13 sierpnia 2017 roku do kościoła parafialnego, by podziękować Bogu za tegoroczne plony zebrane w trudzie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Rolę Starostów dożynek pełnili: Pani Renata Walendowska i Pan Paweł Szlachta.

 

 

 Na początku uroczystej Mszy świętej zostały poświęcone chleby i wieniec dożynkowy przez Ks. Proboszcza Wiesława Kondratowicza oraz Ks. Karola

 

 
 
Liturgię sprawował Ks. Proboszcz, a piękną homilię wygłosił Ks. Karol.Uroczystości towarzyszyły piękne śpiewy w wykonaniu zespołu ludowego z Suchorzewa, któremu na akordeonie przygrywał oraz wspomagał zespół swoim talentem wokalnym Sołtys wsi Suchorzewa, Pan Darek Dryjański.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj41
Wszystkie637399

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.