top
wtorek, 3 sierpnia 2021 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 PDF Drukuj Email
W piątek, 23 czerwca o godzinie 9:30 w naszym kościele parafialnym została odprawiona msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego, celebrowana przez Ks. Prałata Wiesława Kondratowicza, proboszcza parafii.
 
 
W jego murach licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, p. Dyrektor Szkoły, Elwira Łucka, Rada Rodziców na czele z p. Iwoną Kaczor oraz rodzice uczniów. Nie zabrakło również sztandaru szkoły i pocztu sztandarowego w składzie: Katarzyna Leśniewska, Wiktoria Migalska i Krystian Urbaniak. Po zakończeniu mszy świętej wszyscy rozeszli się do szkoły, by dalej uczestniczyć w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj176
Wszystkie662986

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.