top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Zrozumieć człowieka
Zrozumieć człowieka PDF Drukuj Email
19.10.2014 r.o godz.1800 mieszkańcy Kowalewa i okolic zostali zaproszeni na niezwykłą ucztę dla oczu i serc. W kolejną rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II - patrona naszej szkoły w kościele parafialnym odbyła się wieczornica poetycko-muzyczna pt. "Zrozumieć człowieka".
 
 
 
 
Wzruszeń widzom dostarczyli recytatorzy: panie M. Robakowska, M. Walendowska, A. Jańczak, uczennice klasy IIa Aleksandra Bandosz, Kinga Ferenc, Sylwia Kostrzewa, Magdalena Małkowska, Patrycja Matłoka, Julita Piękna, Nikola Słowińska i Bartosz Augustyniak z kl. III b, wokaliści: Kinga Matłoka i Gwidon Waliszewski oraz chór szkolny pod dyrekcją pana Łukasza Adamskiego.
 
 
 
Poezja i piosenka wykorzystane w koncercie skupiała się głównie na człowieku i jego złożonej naturze. Przyświecały mu słowa Jana Pawla II: Człowieka trzeba mierzyć miarą serca - sercem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj372
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.