top
niedziela, 28 maja 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny
Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny PDF Drukuj Email
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęła się tradycyjnie Mszą świętą, odprawioną przez Ks.  Prałata Wiesława Kondratowicza na którą przybyli licznie uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i dyrekcja szkoły.
 
 
Zgromadzeni na Eucharystii, prosili Boga o błogosławieństwo na rozpoczynający się rok pracy i nauki.  Po Mszy św. wszyscy udali się do szkoły, by tam uczestniczyć w dalszych uroczystościach inaugurujących nowy rok szkolny.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj307
Wszystkie887172

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.