top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Jak pomóc misjonarzom i misjonarkom
Jak pomóc misjonarzom i misjonarkom PDF Drukuj Email

Istnieje możliwość całorocznej pomocy misjonarzom i misjonarkom poprzez wysłanie SMS-a o treści Misje na numer 72032 (koszt 2, 46 PLN z VAT). SMS-a można przesłać za pośrednictwem wszystkich operatorów telefonii komórkowej, którzy zrezygnowali z własnych dochodów związanych z tą akcją. Można także objąć patronatem misyjnym jednego z misjonarzy czy misjonarek.

 


źródło zdjęcia: strona www.misje.pl

 

Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej:

www. misje.pl

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.