top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Rekolekcje wielkopostne
Rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży odbyły się w dniach 18 - 20 kwietnia 2011.

 

 

 

Nauki rekolekcyjne były podzielone: dla młodzieży gimnazjalnej i dla dzieci szkoły podstawowej. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania nauk oraz aktywnego w nich uczestnictwa. W swoich przemyśleniach, Ks. Marcin wskazał co należy "zapakować do plecaka na wędrówkę do nieba". W drugi dzień rekolekcji uczniowie musieli włożyć do buta przyniesiony przez siebie kamień, a następnie spróbować z nim chodzić. Owe kamienie symbolizowały grzechy, które znacznie utrudniają dotarcie do celu, czyli dla nas wierzących do nieba. Rekolekcjonista przybliżył nam znaczenie słowa Bożego, Eucharystii, modlitwy i  sakramentu pokuty.

 

 
 

 

Podczas rekolekcji nie zabrakło również wspólnych śpiewów ku chwale Boga oraz uczestnictwa we Mszy świętej.


 

 

 
 

 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie934700

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.