top
poniedziałek, 25 września 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności VI rocznica śmierci Jana Pawła II
VI rocznica śmierci Jana Pawła II PDF Drukuj Email

Dziś 2 kwietnia 2011 roku mija szósta rocznica śmierci Jana Pawła II naszego umiłowanego Ojca Świętego. Rocznica szczególna, bo poprzedzająca Jego beatyfikację. Papież nauczał jak żyć i pokazał jak umierać. Był bardzo mocno związany z młodzieżą. Kiedy umierający Jan Paweł II dowiedział się, że tysiące młodych ludzi modli się pod oknami Pałacu Apostolskiego - napisał do nich ostatni list: "Szukałem Was... a teraz Wy przyszliście do mnie. Za to Wam dziękuję". Po śmierci Ojca Świętego nasza młodzież szkolna uczyniła piękny gest przybywając wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami na Mszę Świętą w intencji Papieża z bukietem 85 czerwonych róż i marzeniami, by ich szkoła miała nadane Jego imię. Aktualnie w szkole w Kowalewie rozpoczęła się procedura związana z nadaniem imienia tej placówce. 


Modlimy się, w intencji Ojca Świętego oraz w intencji, by szkoła otrzymała właśnie imię Jana Pawła II, Człowieka o niekwestionowanym autorytecie, który był nazywany Wielkim już za życia. Wybitna Osobowość traktowana z szacunkiem przez ludzi różnych wyznań, narodowości, poglądów.

 

 


 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj371
Wszystkie934699

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.