top
niedziela, 25 września 2022 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie
Muzyka w kościelnej nawie 11.09.2022 PDF Drukuj Email

Dzisiaj, 11 września 2022 roku w naszym kościele odbył się koncert z cyklu "Muzyka w kościelnej nawie", którego konferansjerem była Maria Rutkowska, a soliście - Filipowi Rutkowskiemu akompaniowała na fortepianie Zofia Jamróz.

 

Więcej…
 
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 PDF Drukuj Email
Nowy roku szkolny 2022/2023 rozpoczął się od Mszy świętej w kościele parafialnym, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz. Następnie społeczność szkolna przeszła na boisko, gdzie o godz. 9.00 Pani Dyrektor Elwira Łucka powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne.  
 
 
 
Więcej…
 
Msza św. dożynkowa wsi Piekarzew 21.08.2022 PDF Drukuj Email
W niedzielę 21 sierpnia 2022 roku w kościele parafialnym w Kowalewie odbyła się uroczysta Msza święta dożynkowa, w której uczestniczyli mieszkańcy Piekarzewa i okolicznych wiosek na czele z Panią sołtys Grażyną Jezierską. Podczas uroczystości, tradycyjnie poświęcono przygotowany specjalnie na tę okazję wieniec dożynkowy oraz przyniesiony w darze chleb, upieczony z tegorocznych zbóż. Funkcję starostów dożynek godnie pełnili Państwo Milena i Arkadiusz Będziechowie przy asyście Asi Będziech i Antka Machowskiego.
 
 
Więcej…
 
Msza św. dożynkowa wsi Kowalew 20.08.2022 PDF Drukuj Email
20 sierpnia 2022 r. w naszym kościele została odprawiona Msza święta dożynkowa wsi Kowalew, w której uczestniczyli między innymi: mieszkańcy, starostowie dożynek: Pani Elżbieta Wiśniewska, Pan Rafał Kałuża na czele z Panią sołtys Beatą Mofina
 
 
Więcej…
 
Msza św. dożynkowa wsi Suchorzew 14.08.2022 PDF Drukuj Email
W niedzielę 14 sierpnia 2022 roku w kościele parafialnym w Kowalewie odbyła się uroczysta Msza święta dożynkowa, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przyjechał do kościoła wraz z chlebem i wieńcami dożynkowymi tradycyjny kolorowy korowód dożynkowy na czele z sołtysem wsi Panem Darkiem Dryjańskim oraz starostami dożynek: Panią Alicją Jamroszczyk i Krzysztofem Musielakiem, a także asystentami starostów: Natalią Jakubowską i Nikodemem Dryjańskim.
 
 
Więcej…
 
Modlitwa poranna PDF Drukuj Email

Modlitwa poranna 

Obudziłeś mnie śpiewem skowronka
arią o poranku
z dzwoneczkami
juki która bardzo chciała
dosięgnąć nieba 
 
 
 
Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 PDF Drukuj Email
W dniu 24 czerwca 2022 roku społeczność naszej szkoły wraz z dyrekcją oraz wychowawcami uczestniczyła we Mszy Świętej kończącej rok szkolny. Eucharystię sprawował Ksiądz Proboszcz Wiesław Kondratowicz.
 
 
Więcej…
 
Więcej artykułów…

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj261
Wszystkie796373

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.