top
niedziela, 21 kwietnia 2019 roku logo


Strona Główna Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email
    

NIEDZIELA WIELKANOCNA                                                                  21 kwietnia 2019

ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msza w dzień

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.

 

2. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku świątecznego.

 

3. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce.

 

4. Dziś po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek Caritas dla potrzebujących pomocy Parafian.

 

5. W środę 24.04. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VIII- ej na katechezę liturgiczną do kościoła o godz. 1800.  Po Mszy św. spotkanie w Domu Katolickim.

 

6. W piątek 26.04. o 1700 katecheza dla dzieci I Komunijnych w Domu Katolickim. W przyszłą niedzielę o 1000 poświęcimy książeczki I Komunijne.

 

7. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 1500    odprawiona zostanie z inicjatywy Parafialnej Grupy Caritas Msza święta dla osób chorych, niepełnosprawnych i starszych z udzieleniem sakramentu chorych. Będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi. Zapewniamy przewóz osób, które należy zgłosić w zakrystii. Po Mszy świętej zapraszamy na poczęstunek w Domu Katolickim przygotowany przez członków Parafialnej Grupy Caritas.

 

8. W niedzielę 28.04 o godz. 1800 odbędzie się w naszym Kościele koncert charytatywny. Szczegóły  na plakacie w gablocie przed kościołem i na terenie Kowalewa.

 

9. Zakupiliśmy traktorek do koszenia trawy. Bardzo dziękujemy Parafianinowi, który prosił o anonimowość za wsparcie finansowe i załatwienie tego sprzętu dla Parafii. Bóg zapłać.

 

10. Z racji na trwającą oktawę Świąt Wielkanocnych, w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

W obiektywie

5.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj63
Wszystkie402541

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.