top
niedziela, 28 maja 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Chór kościelny Nasze występy Kolędowanie u Ojców Franciszkanów w Jarocinie
Kolędowanie u Ojców Franciszkanów w Jarocinie PDF Drukuj Email
17.01.2016r. chór parafialny wziął udział w corocznych Modlitewnych Spotkaniach Chórów Parafialnych przy Żłóbku u Ojców Franciszkanów w Jarocinie.
 
 
Kolędowe spotkanie w tym roku miało miejsce w parafii św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. W kościele parafialnym, przy pięknym żłóbku, 6 chórów w pięknych kolędach przypomniało zebranym klimat Świąt Bożego Narodzenia. O godz. 15.00 rozpoczęła się Eucharystia, której przewodniczył Ks. Bp Łukasz Buzun, a po niej miał miejsce koncert, który poprowadził Ks. dr Jacek Paczkowski. Nasz chór wykonał: "Ach witajże pożądana", "Anioł pasterzom mówił" oraz "Pan z nieba". Po występach Ks. Biskup wręczył Pani Dyrygent Magdalenie Łuczak oraz Panu Prezesowi Włodzimierzowi Kołtuniewskiemu pamiątkowy dyplom.
 
 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj56
Wszystkie886921

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.