top
niedziela, 28 maja 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Chór kościelny Nasze występy Wielkie wydarzenie kulturalne
Wielkie wydarzenie kulturalne PDF Drukuj Email
 
W niedzielny, mroźny wieczór,  29 stycznia o godz. 18.00 w Domu Katolickim przy parafii św. Bartłomieja w Kowalewie miało miejsce wielkie wydarzenie kulturalne, a mianowicie odbył się koncert chóru parafialnego pod dyrekcją Pani Magdaleny Łuczak.
 
 
Część pierwsza przepięknego koncertu składała się z kolęd. W drugiej części, Pan Tomasz Łuczak, solista Opery Szczecińskiej  swoim pięknie brzmiącym barytonem czarował słuchaczki i słuchaczy utworem Czarodziejski Flet - W. A. Mozarta, wcielając się w postać Papageno. Artysta zachwycająco wykonywał również inne utwory  w tym Carmen - G. Bizeta. Pokazał wielki kunszt nie tylko śpiewaka operowego, ale również aktorski za co otrzymał gromkie brawa na stojąco. Dla zgromadzonych sympatyków muzyki chóralnej i operowej ten wieczór zapadnie na długo w pamięci.
 
 
 
 
 
 
 
Na koniec Ksiądz Proboszcz, Wiesław Kondratowicz podziękował chórowi i soliście za wspaniały występ w imieniu wszystkich słuchaczy.

 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 199 gości 

W obiektywie

5.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj60
Wszystkie886925

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.