top
czwartek, 1 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Spotkanie z chorymi PDF Drukuj

Tak jak w roku ubiegłym w niedzielę 26 września 2010 roku zorganizowane zostało przez GRUPĘ CHARYTATYWNĄ CARITAS spotkanie z parafianami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.

 

 

Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą którą odprawił opiekun chorych ksiądz Jerzy i połączone zostało z udzieleniem sakramentu chorych. W pięknych słowach homilii ksiądz Jerzy nawiązał do krzyża cierpienia i radości ducha w każdym człowieku. Oprawę liturgiczną eucharystii sprawowali członkowie grupy CARITAS, a w modlitwie powszechnej przedstawione zostały nasze prośby Do Jezusa Boskiego Lekarza "Niech nas uzdrowi Twoja łaska". Po mszy świętej odbyło się spotkanie przy herbacie i placku w salce domu katolickiego. Wszyscy rozeszli się zadowoleni i uśmiechnięci.

  
 

  
  
 
  
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

W obiektywie

3.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj276
Wszystkie889029

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.