top
wtorek, 27 października 2020 roku logo


Strona Główna Aktualności Koncert dla Niepodległej
Koncert dla Niepodległej PDF Drukuj Email
11 listopada 2019 roku z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Publicznych w Kowalewie i Taczanowie Drugim wystąpili w pięknym koncercie "Wolność kocham i rozumiem".
 

 
Młodzież i dzieci wystąpiły w repertuarze pieśni patriotycznych i religijnych pod dyrekcją Pana Łukasza Adamskiego - nauczyciela muzyki. W muzycznym wydarzeniu wzięli także udział absolwenci szkoły w Kowalewie: Kornelia Szymaniak i Gwidon Waliszewski. Koncert prowadzili: Gabriela Stępień i Wiktor Łuczak - absolwenci szkoły w Taczanowie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj190
Wszystkie585553

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.