top
niedziela, 28 maja 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Msza św. dożynkowa - Piekarzew 2019
Msza św. dożynkowa - Piekarzew 2019 PDF Drukuj Email
W sobotę, 24 sierpnia o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Kowalewie, mieszkańcy Piekarzewa dziękowali Bogu za zebrane plony. Mszę świętą odprawił oraz homilię wygłosił Ksiądz Proboszcz - Wiesław Kondratowicz. Rolę Starostów Dożynek pełnili: Pani Magdalena Martyna i Pan Jarosław Liberacki. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście Pani Sołtys, Grażyny Jezierskiej.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj333
Wszystkie887198

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.