top
czwartek, 1 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Misterium Męki Pańskiej 2019
Misterium Męki Pańskiej 2019 PDF Drukuj Email

Wraz z aktorami Teatru Prawie Wielkiego przeżywaliśmy na żywo męki Jezusa Chrystusa. Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej miała miejsce 13 kwietnia 2019 roku w kościele naszej parafii. Dla wszystkich było to wielkie przeżycie wewnętrzne i duchowe, przygotowujące do wejścia w Wielki Tydzień. Występujący, jak zwykle wykazali wielki kunszt aktorski, powodując, że łzy cisnęły się do oczu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reżyserem spektaklu była pani Aldona Jańczak, a oprawę muzyczną przygotował pan Łukasz Adamski. 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

W obiektywie

5.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj278
Wszystkie889031

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.