top
czwartek, 1 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności ŚDM z akcentem parafii Kowalew
ŚDM z akcentem parafii Kowalew PDF Drukuj Email

 

Na Światowych Dniach Młodzieży nie zabrakło młodzieży również z naszej parafii. Godnie reprezentowali nas: Aleksandra Chojecka (autorka zdjęć), Sylwia Kostrzewa, Patrycja Matłoka, Daniel Sołtysiak oraz Gwidon Waliszewski, którzy dołączyli do pielgrzymów z Jarocina.

 

 

Oby słowa papieża Franciszka:

 ..."Nie przyszliśmy na świat, aby "wegetować", aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad. To bardzo smutne, kiedy przechodzimy przez życie nie pozostawiając śladu. A gdy wybieramy wygodę, myląc szczęście z konsumpcją, wówczas cena, którą płacimy, jest bardzo i to bardzo wysoka: tracimy wolność. To jest cena. Jest wiele osób, którzy nie chcą, żeby młodzi byli wolni. Przeciwnie. Chcą, żeby byli otumanieni, ogłupiali"...

(30 lipca, w Brzegach)

zostały wprowadzone w czyn i towarzyszyły zarówno młodzieży jak i dorosłym przez całe życie.

 

 

Dziękujemy Oli za zdjęcia :)

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 193 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj300
Wszystkie889053

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.