top
czwartek, 1 czerwca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności Turniej Piłki Nożnej Ministrantów
Turniej Piłki Nożnej Ministrantów PDF Drukuj Email
Dnia 26 września 2015 roku w naszej parafii miał miejsce Turniej Piłki Nożnej Ministrantów, który odbył się na boisku przy strażnicy.
 

Ochotnicza Straż Pożarna bardzo chętnie pomogła w przygotowaniu boiska na ten turniej oraz użyczyła nam kilku pomieszczeń z przeznaczeniem na szatnie dla przybyłych drużyn. W zawodach walczyły cztery zespoły: z parafii Wniebowzięcia N.M.P z Żegocina, parafii Św. Marcina z Jarocina, drużyna  z naszej parafii oraz czwarty zespół, który grał tylko mecz pokazowy z ministrantami. W turnieju bezkonkurencyjna była drużyna z naszej parafii, drugie miejsce zajęła drużyna z parafii Wniebowzięcia N.M.P z Żegocina, a trzecie miejsce - drużyna  z parafii św. Marcina z Jarocina. Natomiast w meczu pokazowym lepsza okazała się drużyna czwarta,  wygrywając ten mecz z ministrantami. Turniej zakończył się wspólnym grillowaniem i podziękowaniami dla zwycięzców oraz dla przybyłych drużyn
 
kleryk Paweł
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj318
Wszystkie889071

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.