top
środa, 5 sierpnia 2020 roku logo


Strona Główna Aktualności Życzenia imieninowe dla ks. Proboszcza
Życzenia imieninowe dla ks. Proboszcza PDF Drukuj Email

 

 

Drogi Księże Wiesławie

Z okazji imienin składamy Tobie serdeczne życzenia, by Dobry Bóg udzielał Ci łaski: wiary, nadziei i miłości oraz by obdarzał Cię zdrowiem i siłą, abyś, jako Kapłan, dzielnie dążył do celu i ciągle na nowo odkrywał dar i sens powołania. Życzymy, Byś umocniony Matczyną opieką Najświętszej Maryi Panny, Bożymi łaskami i darami Ducha Świętego prowadził nas i siebie ku niebu.

 Z pamięcią w modlitwie parafianie

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

W obiektywie

2011-11-05_203434.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj132
Wszystkie562980

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.