top
sobota, 8 sierpnia 2020 roku logo


Strona Główna Aktualności Informacje dotyczące wyjazdu na biwak do Zaniemyśla
Informacje dotyczące wyjazdu na biwak do Zaniemyśla PDF Drukuj Email
W ramach akcji letniej: "Odjazdowe - Bezwyjazdowe Wakacje  2014" organizowanej przez parafię, KST "Dom", pracowniczy wolontariat GASPOL S.A. "Ludzie o wielkich sercach", ZSP im. Jana Pawła II w Kowalewie, wyjeżdżamy na czterodniowy biwak do Zaniemyśla do ośrodka Caritas "Bojanowe Gniazdo". Wyjazd w poniedziałek  18 sierpnia o 10.00 sprzed Domu Katolickiego. Zbiórka przy autokarze o 9.50. Rodziców dzieci i młodzieży wyjeżdżającej na biwak prosimy o odpowiednie przygotowanie do tego typu wypoczynku nad jeziorem, w lasach przy różnej pogodzie. Szczególnie prosimy, aby uczestnicy tego biwaku mieli ze sobą  karty zgłoszeniowe. Powrót w czwartek 21 sierpnia ok. 17.00.
 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj47
Wszystkie563584

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.